Надати документи:
2. Заява від батьків або осіб, які їх замінюють, на ім'я директора.
3. Свідоцтво про народження (копію).
4. Згода на збір та обробку персональних даних.
5. Медична картка дитини (форма 086-о./086.doc
6. Копію посвідчення про пільги, копії паспорта батьків, копію свідоцтва про народження, заяву на ім'я директора (для пільгової категорії дітей).
Відповідно до спільного листа Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров'я України «Щодо вирішення окремих питань про зарахування до дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів дітей, у яких відсутні обов'язкові профілактичні щеплення» від 29.09.2014 № 1/9-500, № 04.01.16/28103 питання щодо відвідування навчального закладу дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень, вирішується індивідуально лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу державної (комунальної) форми власності.
Позачергово зараховуються в заклад дошкільної освіти діти пільгових категорій, про що вносяться дані в картку електронного обліку.
До пільгової категорії відносяться:
діти-інваліди, які не мають протипоказань до відвідування ЗДО;
діти учасників ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС, потерпілих від екологічного та іншого стихійного лиха, аварій, катастроф;
діти багатодітних сімей, де є троє і більше дітей дошкільного віку;
діти одиноких батьків (вдів,вдівців);
діти, які перебувають під опікою (піклуванням).
Прийом дітей раннього віку (від 2р. до 3р.) у заклад дошкільної освіти проводиться в січні - серпні місяці. У випадку недоукомплектування груп керівник ЗДО здійснює прийом упродовж календарного року (відповідно до списків).
Список дітей по групах у ЗДО формується в останній декаді серпня поточного року.
1. Запізнення - завжди стрес для дорослих і дітей. Будь ласка, приходьте вчасно! Проводжайте дитину до групи та передавайте особисто в руки педагогам.
2. Ідучи додому обов'язково повідомте про це вихователя. Якщо у вашої дитини поганий настрій, обговоріть її стан з педагогом.
3. При вході, будь ласка, чистіть взуття та зачиняйте за собою вхідні двері. Крім того ми просимо Вас: допоможіть своїй дитині вранці роздягнутися, акуратно скласти речі в шафку.
4. Прослідкуйте, щоб дитина завжди була чистою, акуратно та по сезону одягненою. Прослідкуйте, щоб у дитини були чисті та коротко підстрижені нігті. Дайте дитині з собою носовичок.
5. У шафці дитини повинний бути завжди запасний одяг для групи. Восени та навесні просимо приносити запасний верхній одяг і взуття для прогулянок.
6. Щоб запобігти втраті або обміну речей, позначте білизну, одяг і взуття ваших дітей.
7. Прослідкуйте, щоб в кишенях дитини не було гострих, ріжучих предметів. Не давайте дитині з собою жувальну гумку, солодощів тощо.
8. О 9.00 починаються заняття. Тому переконливо просимо Вас: Якщо ви прийшли, коли заняття розпочалося, допоможіть дитині роздягтися і тихо приєднається до дітей.
9. Не відволікайте педагога під час занять, всі проблеми ви зможете обговорити у зручний час - вранці до 8.30, в другій половині дня після 16.00, а також на індивідуальних консультаціях у спеціально призначений час. Для музичних занять дитині знадобляться чешки, для занять з фізичного розвитку – біла футболка та темні шорти (в окремому мішку).
10. Пам'ятайте, за Санітарним регламентом іграшки з дому приносити заборонено.
11. За харчування дітей батьки сплачують квітанцію не пізніше 20 числа поточного місяця на місяць вперед. Оплата є обов'язковою для усіх.
12. При виникненні у дитини симптомів отруєння (блювота, пронос) або симптомів ГРВІ (кашель, температура, нежить) звертатися на прийом до дільничного педіатра, в дитячий сад дитина не приймається. Якщо ваша дитина занедужала, просимо до 9.00 повідомити старшу медсестру по телефону 2-05-87 або вихователя вашої групи.
13. Після хвороби дитина приймається в дошкільний заклад при наявності медичної довідки.
14. Якщо дитина не відвідувала заклад більше трьох днів необхідно надати довідку, що дитина не перебувала в контакті з хворими дітьми.
15. А також: Якщо ви не змогли вирішити будь - яке питання з педагогами, ви можете звернутися до вихователя-методиста, директора, старшої медсестри.
Для зарахування вихованців станом на 05.09.2022 року згідно Рішення виконавчого комітету Ніжинської міської ради від 01.09.2022року "Про збереження мережі закладів дошкільної освіти, організацію їх роботи та захисту прав працівників у 2022 - 2023 н.р.", у закладі передбачалось 90 місць для шести груп, з розрахунку до 15 осіб на одну групу дітей з 3- річного віку, на час воєнного стану, відповідно до заяви та документів батьків, які офіційно працюють на об'єктах критичної інфраструктури, з наданням переваги батькам, що служать за контрактом ЗСУ, силах ТрО ЗСУ, Національної гвардії України, добровольчому формуванню на території Ніжинської територіальної громади №1, працюють у комунальних закладах МОЗУ, тощо.
Станом на 28.10.2022року до списків вихованців закладу було зараховано 120 дітей.
Оскільки щоденна фактична наповнюваність груп не досягала 90 вихованців, то керуючись наказом Управління освіти №101 від 08.09.2022року "Про дотримання фактичної наповнюваності груп" у закладі проводився додатковий набір.
Станом на 26.11.2022року до списків вихованців зараховано 136 дітей.
Станом на 02.01.2023 року у зв'язку зі збільшенням потреб батьків, які офіційно працюють на об'єктах критичної інфраструктури щодо зарахування дітей до закладу та оскільки щоденна фактична наповнюваність груп не досягала визначеної кількості до закладу було зараховано 4 вихованців. Загальна кількість дітей у закладі становить - 140.
У зв'язку з загрозою провокацій та можливих обстрілів військами рф, відповідно до листа Управління освіти Ніжинської міської ради від 21.02.2023 року № 01-10/282, рішення педагогічної ради №3, побажання батьківської громадськості ЗДО, з метою збереження здоров'я, життя дітей, педагогічних та інших працівників навчання заклад переходить на дистанційну форму навчання 23. 02.23 р. та 24.02.2023р.
Додаток 1
до Службової телеграми від 19.08.2022 № 565/124/04/13-2022 «Про вдосконалення організації роботи з розшуку безвісти зниклих дітей»
П А М ' Я Т К Абатькам з порадами щодо запобігання самовільному залишенню дітьми місць проживання |
|
Як діяти батькам у разі зникнення дитини під час воєнного стану:- покладіть у кишеню дитини записку з ім’ям та прізвищем, контактним телефоном батьків та адресою, або вивчіть із малечею ці прості й дуже важливі дані. Вони можуть суттєво полегшити пошуки;- навчіть дитину зупинятися на місці й чекати батьків, якщо вона загубилася. Нехай голосно кличе на допомогу;- покажіть людей, до яких можна звертатися за допомогою – це поліцейські, охоронці, продавці магазинів та перехожі з дітьми. Якщо дитина знає на пам’ять телефон хоча б одного з батьків – це добре;- дитина має знати, що нікуди не можна йти з незнайомцями, щоб їй не говорили та не обіцяли;- найголовніше правило – не панікувати й швидко повідомити в поліції або військовим, надавши актуальне за віком фото дитини;- якщо ви знаходитесь на вокзалі, зверніться до чергового, аби він зробив оголошення про зникнення у гучномовець;- ніколи не лякайте дитину поліцією – у неї виробляється страх. І якщо дитина потрапить у халепу, боятиметься звернутися за допомогою до патрульних;- коли ви знайдете дитину, ні в якому разі не сваріть її. Адже дитина не хотіла загубитись. |
Якщо ви побачили дитину без супроводу дорослих – дві поради для небайдужих:
Шановні батьки та дорослі, як тільки вам стало зрозуміло, що дитина самотня або зникла (вимкнений телефон, дитини не має у звичному місці, де вона мала знаходитися, не прийшла вчасно додому або до місця призначення), негайно повідомляйте про це в поліцію: у найближчий відділок, на спецлінію 102 або на урядову телефонну «гарячу лінію» Національної поліції України за номером 0-800-50-0202.Також працює Telegram – бот для пошуку зниклих дітей http://t.me/.poshukditei_bot, які зникли або з якими втрачено зв'язок під час вторгнення рф в Україну.тел.: (05151)-91-661, (063)-94-21-430 та 102._ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ |