"

Новини

Діти молодшої групи ЗДО №12 стали переможцями конкурсу «Гратися і не боятися» від благодійного фонду ЮНІСЕФ. Отримали конструктори та іграшки для розвитку малюків, грамоту за внесок у розвиток та підтримку ментального здоров’я дошкільнят. Діти, вихователі, батьки та адміністрація закладу безмежно вдячні за подарунки для малечі та за надану можливість участі у конкурсі.
2024-03-12 15:21
Святкування Дня Соборності України в ЗДО.В цей важливий час памятаємо про нашу спільну силу і визначні досягнення. Нехай завжди над нашими головами світить сонечко і буде тепло і затишно. Наша Єдність - наша зброя". Єднаємось!
2024-01-22 09:15
22 січня ми відзначаємо одне із знакових свят української держави - День Соборності України.Щороку 22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР) Україна відзначає День Соборності. Офіційно це свято встановлено Указом Президента України “Про День соборності України” від 21 січня 1999 року № 42. Акт Злуки, проголошений 105 років тому – 22 січня 1919 року на Софійському майдані в Києві, став епохальною історичною подією, коли українські землі об’єдналися в одній державі. Це стало основоположною віхою українського державотворення, увінчало соборницькі прагнення українців обох частин України – Наддніпрянщини та Наддністрянщини – щонайменше з середини XIX століття. Соборність означає, по-перше, об’єднання в одне державне ціле всіх земель, які заселяє конкретна нація на суцільній території. По-друге, – духовну консолідацію всіх громадян держави, їх згуртованість, незалежно від національності. Нарешті, соборність невіддільна від суверенітету й реальної незалежності народу – фундаменту побудови демократичної держави, є запорукою виживання й існування нації. Ідея соборності була і залишається базовою національною цінністю українців. Гасло до відзначення Дня Соборності – 2024 “Наша єдність – наша зброя”
2024-01-22 09:06 22 січня ми згадуємо дві рівнозначні за вагою події української історії: проголошення незалежності Української Народної Республіки, яке сталося у 1918 році, та проголошення Акта Злуки українських земель, що відбулося 1919-го. Проголошення Соборності 22 січня 1919 року, коли Українська Народна Республіка та Західноукраїнська Народна Республіка об’єдналися в соборну державу, увінчало прагнення до єднання українців, розділених кордонами тогочасних імперій. Ця подія повністю руйнує твердження російської пропаганди, буцімто українські землі вперше об’єднав Сталін у 1939 році. Упродовж багатьох десятиліть Акт злуки залишався ідейним імперативом боротьби за незалежну, соборну державу. Після проголошення об’єднання УНР і ЗУНР 22 січня 1919 року питання єдності української нації в українській політичній думці вже ніколи не ставилося під сумнів. На початку ХХ століття українці об’єдналися після падіння імперій. Нині Україна продовжує боротьбу за незалежність і соборність. Тому соборність залишає...
Педагогічна рада
2023-12-06 14:18 Проблема патріотичного виховання у теперішіній час є найактуальнішою, тому у роботі вона є пріорітетною. 30 листопада 2023 року в ЗДО відбулася друга педагогічна рада у формі тренінгу на тему " Патріотичне виховання в умовах сьогодення". На передодні ради проведений тематичний тиждень заходів присвячений патріотичному вихованню дошкільників. Педагоги разом з дітками і батьками готували обереги, янголи, ляльки - мотанки для наших захисників. Проведені тематичні заняття, розроблені буклети. На педагогічній раді педагоги обмінялися досвідом, закріпили знання, активізували творчий потенціал, стимулювали ініціативність.
Я хочу миру! Як я хочу миру! Щоб стало тихо-тихо на землі. Щоб долітав лиш спів пташок в квартиру, В дворі сміялись діточки малі. А всюди квіти, усмішки і ласка, Та аромат веселої весни… А світ такий, немов чарівна казка І в світі більше вже нема війни…
2023-09-22 08:32